2

Google Penguen Algoritması Tanıtıldı

2012 yılında ilk kez gösterilen ve SPAM içerikler ile harpmak için geliştirilen Google Penguen Algoritması yeni güncellemelerle artık gerçek zamanlı oldu. Google yeni güncellemeyi Google Webmaster Blog üzerinden tanıttı. Ek olarak Google Penguen yalnız gerçek zamanlı olmakla kalmadı hem de Google Çekirdek Algoritması’na da dâhil oldu.

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması’ nın Özellikleri Neler?

Google Penguen Algoritması Artık Gerçek Zamanlı
Google Penguen Algoritması tüm değişimleri gerçek zamanlı olarak kontrol etmeye başladı. Bundan sonrasında değişimler çok hızlı bir halde görünür olacak, sitenizi yeniden gözden geçirdikten sonra ve yeniden indexleme işlemi yaptıktan sonra gerçek zamanlı Google Penguen Algoritması bunlara çok daha hızlı tepki verebilecek.

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması Yeni Taramalar ile pozitif ve negatif Sinyalleri yine Hesaplıyor
Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması Artık Çok Daha ParçdokunaklıGerçek zamanlı Google Penguen Algoritması etkisini domain, klasör, sayfalar hatta büyük ihtimal anahtar kelime ve anahtar kelime gruplarında gösterecek.

Puanlamanız İyi Olsa Bile, SEOed ile Penguen Filtresi Sitenizi İncelemeye Devam Ediyor
İşte tam da bundan dolayı Google Penguen Algoritması artık çok daha detaycı ve her an takipte.

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması’ nın En İyi Yanları

Eğer siteniz gerçek zamanlı Google Penguen Algoritması’ nın radarında ise ve siz iyileştirmelerinizi yapmışsanız sitenizin sıralamasını çok daha hızlı bir halde yükseltebilirsiniz.
Bunun yanı sıra eğer sitenizde SPAM kategorisine girebilecek içerikler tespit edilirse, siteniz Google dizininden tamamen kalkmıyor SPAM olarak işaretleniyor ve siz Google cezası alıyorsunuz. Böylece sitenizi kurtarmaktan daha çok iyileştirmeler ile uğraşmış oluyorsunuz.Etiketler: